Hotel EXCELLENT

ubytovanie Kromeriz
 

**** Hotel EXCELLENT / ubytovanie Kromeriz

Hotel Kromeriz EXCELLENT
Hotel Excellent ponúka ubytovanie európskeho štandardu v historickej časti mesta Kroměříž.

Kromeríž hotel Excellent ubytovanie :
Všetkých 13 izieb hotela Excellent má samostatné sociálne zariadenie. Na izbách je telefón, LCD televízor, satelit, minibar, sušič vlasov a pod. Podkrovné izby a apartmány sú navyše klimatizované. Počítač so stálym pripojením na Internet je k dispozícii zdarma a non-stop. WiFi pripojenie zdarma v celom hoteli Excellent. Každé ráno sa podávajú raňajky formou švédskeho stolu, v cene.

Ubytovanie Kromeríž hotel Excellent reštaurácia :
V hoteli je otvorená štýlová reštaurácia, ktorá svojou výnimočnou kuchyňou uspokojí snáď všetkých milovníkov dobrého jedla a pitia. Kapacita 35 osôb a 25 osôb na letnej záhradke s výhľadom na Riegrovo námestie a kostol Panny Márie. Hotel Excellent v Kromeríži má vhodné priestory a skúsenosti s usporadúvaním rautov, svadieb, osláv, firemných akcií ... Novinkou sú letné koktaily a kvasnicové pivo Krombacher.

Kroměříž ubytovanie hotel Excellent služby :
Krytá terasa a átrium s posedením. Vínna pivnica s prevažne moravskými vínami. Hotelové taxi pre transfer hostí. Parkovisko priamo pred hotelom strážené systémom mestských kamier. K relaxácii hostia môžu využiť saunu alebo masáže. Požičovňa bicyklov a detského vozíka. Na vaše prianie je možné rezervovať tenisové, beach volejbalové alebo nohejbalové kurty v centre mesta s možnosťou kúpania (200 m), krytý bazén (500 m) či fitness štúdio (500 m) a pod.

Ubytovanie Kromeríž hotel Excellent pamiatky :
Spríjemniť voľný čas si môžete prechádzkou po meste a pozrieť si pamiatky mesta Kromeríž aj jeho okolia. Zámecká galeria je významnou súčasťou Arcibiskupského zámku v Kromeríži, obrazáreň predstavuje návštevníkom špičková diela európskeho maliarstva. Komplex historických záhrad a Arcibiskupského zámku bol v decembri 1998 zapísaný do zoznamu svetového dedičstva UNESCO.
Hotel Kromeriz EXCELLENT - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Kromeriz EXCELLENT - hotel má reštauráciuHotel Kromeriz EXCELLENT - hotel má vináreňHotel Kromeriz EXCELLENT - možnosť pripojenia na internetHotel Kromeriz EXCELLENT - k dispozícii letná terasaHotel Kromeriz EXCELLENT - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Kromeriz EXCELLENT - akceptuje creditné karty VISAHotel Kromeriz EXCELLENT - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Kromeriz EXCELLENT - akceptuje creditné karty JCBHotel Kromeriz EXCELLENT - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Kromeriz EXCELLENT - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Kromeriz EXCELLENT - Iybz sú vybavené televízoromHotel Kromeriz EXCELLENT - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Kromeriz EXCELLENT - Izby s vlastnou toaletouHotel Kromeriz EXCELLENT - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky: